Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Mp3 za darmo - POMOCY!!

Mp3 za darmo - POMOCY!!

Hej, macie jakąś swoją ulubioną stronkę z mp3 za darmo? Fajnie byłoby, żeby jakość była w miarę, bo to, co ostatnio ktoś mi polecił było niezłym śmietniskiem, a nie portalem z muzyką.

Aga-lloch

Posty: 13

 
Ja ściągnęłam sobie sporo fajnych mp3 na telefon z tej stronki http://www.thebestmp3.pl. Bardzo dużo muzyki i to rzeczywiście i też nowej, dlatego bardzo polecam. Poza tym świetna jakość. Już dawno nie widziałam tak ciekawego miejsca z darmową muzyką w internecie.

marcinek

Posty: 6

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można odnaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

marta369

Posty: 17

 
Też muszę przyłączyć się do osób polecających ten portal. Bardzo fajna stronka z darmową muzyką. Można tu znaleźć całkiem sporo ciekawych i to nowych mp3 na telefon, dlatego warto tam zajrzeć w poszukiwaniu swojej muzyki. Cóż, jak chcemy za darmo, nie pozostaje nam nic innego jak po prostu wciąż szukać i polecać sobie nawzajem.

syrena88

Posty: 13

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

orange777

Posty: 20

 
Od niedawna dopiero zacząłem się interesować czy są jakieś atrakcyjne stronki, gdzie można ściągać mp3 na telefon i wcale nie jest tak, iż nie ma. Mnie udało się znaleźć kilka atrakcyjnych miejsc, z jakich jestem usatysfakcjonowany. To w sumie zależy od tego, kto jaki gatunek muzyczny preferuje i jakich kawałków szuka.

andrew66

Posty: 18

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów nie ulega wątpliwości nie należy:)

grzes3345

Posty: 18

 
Mnie również odpowiada stronka. Nie jestem osobą wymagającą i potrzebowałam po prostu trochę muzyki na telefon. To rzeczywiście darmowe mp3 i nikt nie woła od nas kasy, nie pobiera z konta w telefonie. Więc spokojnie ściągajcie.

irecki67

Posty: 27