Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szybka i sprawna naprawa iphone po zalaniu

Szybka i sprawna naprawa iphone po zalaniu

Byłam na basenie i iPhone wpadł do wody :( Chciałabym wycenić rozsądnie naprawę, ale nie mam pomysłu do kogo się zgłosić, żeby wszystko było ok. Gwarancja w moim przypadku odpada.

Miki789

Posty: 6

 
Obowiązkowo musi być dłuższa gwarancja po naprawie. Sprawdź jej warunki od A do Z, żebyś później nie dopłacał setek złotych. Pozdrawiam.

bruklin187

Posty: 10

 
W firmie mam większość urządzeń Apple. Jak coś się dzieje to błyskawiczne naprawy pogwarancyjne realizuje applemobile.pl. Większość usterek naprawiają w przeciągu jednego dnia roboczego. Rzadko zdarzał mi się dłuższy czas oczekiwania. No i diagnostyka bezpłatna, a w niektórych serwisach dodatkowo dopłacasz. Z perspektywy właściciela firmy to dla mnie jednak duża przewaga.

Lupusx

Posty: 14

 
W mojej miejscowości też nie ma dobrych serwisantów Apple, więc musiałem postawić na naprawę wysyłkową. Z tych lepszych pogwarancyjnych serwisów to applemobile.pl. Dużo ich artykułów czytałem o marce Apple, o nowinkach technicznych, recenzje sprzętu. Stąd wiedziałem, że naprawiają. Bez problemu można się dogadać nawet z ekspresowym serwisem. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 8

 
W iPhone 6 padło mi ładowanie. Wkurzyłem się, bo za 2 kolejne dni miałem wyjechać za granicę (wakacje). Bez telefonu lipa straszna. W kilka godzin usterkę naprawili panowie z applemobile.pl (tego samego dnia odebrałem). Najpierw zadzwoniłem i zapytałem, czy możliwe jest priorytetowe potraktowanie mojego zamówienia. Bez problemu ogólnie.

pawel253

Posty: 12

 
W poniedziałek wysłałem, a w środę już odebrałem iPhone 6 z nową szybką. Korzystałem z applemobile.pl. Ogólnie znam wiele serwisów, ale ten z czystym sumieniem polecam, bo na 100% nie oszukują na częściach. Masz oryginalne podzespoły, a na życzenie aktualizację softu i drobne poprawki mechaniczne.

codePerformance

Posty: 15

 
Nieudolnie próbowałem aktualizować iPhone i coś zrąbałem z softem. Musiałem wysłać telefon do serwisu wysyłkowego. Przekonałem się do applemobile.pl. U mnie w małym mieście brakowało dobrych serwisantów i wolałem nie ryzykować. Ten wskazany przeze mnie jest autoryzowany i mają faktycznie dobry cennik.

labuh

Posty: 5

 
Zostawiam ci numer do mojego serwisanta ze Szczecina 500 132 200. Na potrzeby firmowe korzystam i nigdy mnie nie zawiedli. Bardzo krótkie terminy napraw, a jak czegoś nie mogą zrobić to dodatkowo nie zdzierają kasy. Od razu podpowiedzą ci, co robić przy konkretnej usterce.

namok

Posty: 5