Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

telefony akcesoria

telefony akcesoria

Gdzie w sieci najlepiej kupowa ć akcesoria do telefonu? Zależy mi na tym by ceny nie były zbyt wygórowane. Polecicie coś?

antonio44

Posty: 17

 
Poczytaj opinie innych na ten temat w Internecie. Na pewno co ś takiego znajdziesz. Ja niestety niczego Ci nie polecę bo etui ostatni raz kupowałam chyba z dwa lata temu i to w sklepie stacjonarnym. Takich rzeczy w sieci zazwyczaj nie kupuję.

usek

Posty: 25

 
W tej kwestii nie doradz ę bo takie rzeczy zazwyczaj wybiera dla mnie mój mąż. Ja się na tym nie znam. Z komputera dużo nie korzystam, on spędza w sieci zdecydowanie więcej czasu. Etui swoją drogą też niedawno mi zamawiał.

21gregorek

Posty: 35

 
Ja najcz ęściej akcesoria do telefonu kupuję tutaj – 4kom.pl . Wybór jest tak spory, że zawsze znajdę to, czego szukam. Ceny mi odpowiadają, towar wysyłany jest w ciągu 24 także na paczkę długo czekać nie trzeba. Ogólnie rzecz biorąc jak dla mnie to najlepszy sklep w sieci z tego typu akcesoriami.

phonik

Posty: 15

 
Niestety nic poleci ć nie mogę bo etui w sieci nigdy nie kupowałam. W internecie na pewno znajdziesz sporo tego typu sklepów, wystarczy tylko dobrze poszukać. Pochodź też po jakichś forach poświęconych tej tematyce.

3czex

Posty: 23

 
Niestety nie pomog ę w tej sprawie. Popytaj wśród koleżanek, znajomych może one częściej robią zakupy w sieci i coś Ci doradzą. Ja swoje etui na telefon kupowałam wieki temu, na szczęście jak na razie całkiem dobrze się trzyma.

Lupusx

Posty: 15

 
Nie robi ę często zakupów w Internecie dlatego też nie znam sklepów, a już tym bardziej z akcesoriami do telefonów. Ja bym poszła do pierwszego, lepszego sklepu stacjonarnego i tam coś wybrała. Przynajmniej dobrze widzę, co kupuje.

xacti

Posty: 33

 
A czego dok ładnie potrzebujesz? Ja ostatnio kupowałam sobie nowe etui na telefon bo to stare już się do niczego nie nadawało. Nie zapłaciłam dużo a etui jest naprawdę porządne. Tyle tylko, że nie kupowałam go w sieci…

apepsi1983

Posty: 22

 
Sklepów internetowych z akcesoriami do telefonów nie znam. Je śli mam być szczera to nie robię zakupów w sieci. Taka forma jakoś do mnie nie przemawia. Niby to wygodne rozwiązanie bo nie trzeba wychodzić z domu ale jakoś mam opory.

szymon2626

Posty: 29