Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

baterie do IPhone

baterie do IPhone

Czy u was wymiana baterii w iPhone faktycznie podniosła komfort korzystania ze smartfona? Jak to jest w ogóle, bo chyba u mnie też coś zaczyna szwankować, ale nie jestem do końca pewna.

Bhapo

Posty: 4

 
Dokładnie obejrzyj smartfona po naprawie, czy nie ma przypadkiem żadnych luk między obudową, a ekranem. Złe serwisy źle zamykają, a później dodatkowe problemy.

zoferek

Posty: 26

 
Zaleca się, żeby już po dwóch latach intensywnego używania smartfona wymienić baterię. To się moim zdaniem sprawdza, bo jednak bateria to bardzo wrażliwy element. Mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

Sewerynus

Posty: 18

 
Zwróć tylko uwagę, czy serwis wykorzystuje faktycznie oryginalne komponenty przy naprawie.

wiesław11

Posty: 13

 
Realnie przyśpieszyłem działanie iPhone 4s przez wymianę baterii. Brałem smartfona używanego i nie zdawałem sobie sprawy, że po wymianie baterii jest taka różnica w działaniu, oczywiście na plus :) W Szczecinie wymieniałem na Wojska Polskiego w AppleMobile. Cała usługa w kilkanaście minut, w granicach 150 złotych.

Lupusx

Posty: 6

 
Naprawa baterii w iPhone nie powinna trwać dłużej niż 20 minut w dobrych punktach serwisowych.

Totek

Posty: 20

 
Ogólnie Apple stosuje filozofię pogarszania jakości starszych modeli smartfonów, więc wymiana baterii to podstawowy pomysł, żeby zwiększyć wydajność sprzętu.

IwonkaMeee

Posty: 12

 
Jak kupujesz używany sprzęt Apple to wymiana baterii uważam obowiązkowa, bo nie wiadomo, ile było cykli ładowania. Niektórzy ciągle ładują i niszczą szybciej baterie.

malma

Posty: 10

 
Tylko błagam, nie inwestuj w tanie zamienniki baterii do iPhone, bo to straszny badziew. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń :P

marcinmg

Posty: 9