Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Co myślicie o siswoo

Co myślicie o siswoo

Jak wyglądają parametry techniczne w telefonach Siswoo? Telefon wart swojej ceny, czy niekoniecznie? Coraz poważniej myślę żeby zmienić swój telefon na coś nowszego i tak się właśnei już rozglądam od pewnego czasu.

Lupusx

Posty: 8

 
Sam szukam dobrego telefonu za rozsądne pieniądze ostatnio. Ten co mam to już ma chyba ze sto lat...a na pewno z 4, także jak na telefon to już jest dużo.

Oct714

Posty: 12

 
Na pewno trzeba patrzeć na baterię jaką ma telefon. Jak jest na poziomie 3000 mAh to już jest całkiem fajnie moim zdaniem, można rzeczywiście z takiego telefonu korzystać intensywnie bez obaw, że bateria szybko padnie.

Marioleczka

Posty: 13

 
Oferta jest bardzo zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie jeśli chodzi o telefony. Są ludzie bardziej wymagający, ale są też tacy, którym by stary dobry telefon z klapką rodem z początku XXI wieku w zupełności wystarczył.

beata77

Posty: 25

 
Mi by telefon o rozmiarze do 4,5 cala w zupełności wystarczył, większego nie potrzebuję, za duży jak dla mnie. Na ten moment mam 3,5 cala i jest w sam raz tak naprawdę.

wacek55

Posty: 17

 
Nie mam zdania na temat telefonów, raczej kupuję to co mi akurat proponują w ramach umowy u mnie w sieci. Można za ten symboliczny 1 zł coś tam już sobie wybrać w miarę ciekawego.

Pipek56

Posty: 14

 
No jak telefon ma aparat ponad 10 mega to już się można rzeczywiście pobawić jeśli chodzi o zdjęcia, ale powiem szczerze, że przez długi czas korzystałem z modelu który miał raptem 5 mega i też było okej.

Focuss3

Posty: 27

 
Korzystam od niedawna z Siswoo i7 i jak na razie sprawuje się elegancko. Wystarczy że powiem o jednym parametrze, czyli telefon – 8 Mpx z tyłu i 5 Mpx z przodu. To parametr, na który jako pierwszy patrzę w ogóle jak szukam telefonu. Poza tym, to fajny design, podoba mi się, świetnie wygląda.

dobrusia45

Posty: 18

 
Jak już chce się w miarę konkretny telefon kupić to te 7-8 stówek trzeba wydać. Za osiem rdzeni to raczej taniej się nie znajdzie, a taki by mnie właśnie telefon interesował, żeby się nie wieszał nawet przy mega intensywnej pracy.

propek1

Posty: 12

 
Ostatnie lata byłem wierny Nokii, ale coś się ta marka psuje moim zdaniem i szukam czegoś innego. Co polecicie? Ja to myślę o czymś na pewno z podwójnym simem i jakimś w miarę sensownym aparacie, bo cykać fotki lubię wyjątkowo.

mnichest

Posty: 21