Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupi Xiaomi

Gdzie kupi Xiaomi

Czy moglibyśmy poradzi mi to, w którym miejscu warto kupi smartfony? Zależy mi na dobrym sklepie online, raczej wybiorę smartfona Lenovo.

Posty: 14

 
Jeżeli możesz poczekać tak ze 2-3 tygodnie, to po prostu rzuć okiem na sklepy internetowe, które dostarczają smartfony bezpośrednio z Chin. To spora oszczędność.

Spirek

Posty: 18

 
A ja ostatnio kupiłem smartfona sprowadzanego bezpośrednio z Chin - na początku bałem sie, że będę czekał pół roku i przyjdzie podróbka, ale okazało się, że wszystko jest OK.

Yuri20

Posty: 21

 
Polecam serdecznie kupowanie telefonów komórkowych prosto w Chinach - po prostu znajdź jakiegoś pośrednika, który ogarnia ten temat.

pawel253

Posty: 28

 
Jeżeli komuś faktycznie zależy na tanim smartfonie, to ja polecam sprowadzać go bezpośrednio z Chin, ponieważ jest o wiele taniej.

Oct714

Posty: 14

 
Polecam kupić smartfona pod adresem http://www.smartking.pl - co prawda Lenovo przyszedł po dwóch tygodniach, bo paczka poszła z Chin, ale i tak bym go wcześniej nie kupił w Polsce, bo u nas jest dużo droższy, więc musiałbym jeszcze dozbierać kasy.

OjOjdzi45

Posty: 28

 
Znajomy sprowadza telefony komórkowe z Chin - z tego co patrzę, to takie rozwiązanie ma dużo plusów, nie dziwię mu się w sumie, że robi takie coś.

szczepanek6

Posty: 22