Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu, czy jestem w stanie coś sam zrobić z tym urządzeniem, czy mam szukać naprawy u specjalistów? Telefon wpadł do miski z wodą, obecnie nie działa, nie reaguje. Jak znacie jakieś porady, które można wykorzystać to dajcie znać.

Phylu

Posty: 6

 
Jak będziesz szukał porad to zajrzyj na https://applemobile.pl/co-robic-gdy-telefon-wpadnie-do-wody/. Serwisów możesz poszukać w wyszukiwarce i pewnie taka będzie potrzeba bo najnowsze urządzenia samodzielnie osuszyć będzie bardzo trudno więc jak nie skorzystasz z serwisu to może być problem z naprawą, praktycznie zawsze tak będzie jeśli urządzenie całkowicie wpadło do wody.

Marioleczka

Posty: 9

 
Jak chcesz naprawić urządzenie po delikatnym zalaniu to może w sieci znajdziesz porady i ogarniesz temat, ale jak urządzenie było pod wodą to bez serwisu się nie obejdzie i też nie ma gwarancji, żę tam sobie poradzą.

namok

Posty: 12

 
Pewnie w sieci coś sensownego będziesz w stanie znaleźć więc poszukaj jakichś propozycji dla siebie. Ogólnie najważniejsze zerknij sobie na te porady i spróbuj po kolei jakoś urządzenie osuszać, choć ze swojego doświadczenia wiem, że te najnowsze urządzenia są klejone i ciężko będzie je rozłożyć.

andrew66

Posty: 15

 
Jeśli cały był w wodzie to też zależy jak długo. Ogólnie popatrz w sieci co można zrobić samemu, ale będzie ciężko bo większość urządzeń obecnie jest klejonych i niestety jest trudno się samodzielnie do nich dostać. Więc jeśli telefon się zaleje i nie był wodoszczelny to jedyna opcja to najczęściej oddanie telefonu do profesjonalnego serwisu.

Miner67

Posty: 7

 
W sumie to w sieci znajdziesz sporo stron, które zajmują się tematem, jeśli będziesz chciał naprawić urządzenie to na pewno uda Ci się znaleźć strony, gdzie będziesz miał porady, które samodzielnie będzie można wykorzystać. A jak nie to zostanie oddanie telefonu do serwisu, ale nie zawsze jeszcze da się go uratować.

Yuri20

Posty: 6

 
Zerknij sobie do sieci, różne opcje są dostępne, możesz sam próbować osuszać urządzenie, ale trzeba się liczyć z tym, że przy iPhone będzie to trudne. Ewentualnie w serwisach, tam pewnie prędzej będziesz w stanie znaleźć pomoc i ktoś urządzenie przywróci do życia.

Klara323

Posty: 8

 
W sieci poszukaj różnych poradników, które są dostępne i dowiesz się co można ewentualnie samodzielnie w tej sytuacji zrobić. Ale jeśli cały telefon był zanurzony w wodzie to prawdopodobnie będzie trzeba udać się do jakiegoś specjalisty, który go rozłoży, osuszy i doprowadzi do porządku.

Acclaim

Posty: 21

 
Ogólnie sporo stron w sieci podejmuje ten temat, bo z tego co wiem to już wiele ludzi miało z tym problem więc warto będzie zerknąć na takie strony i tam ewentualnie zwróć uwagę, może z tymi poradami uda Ci się doprowadzić urządzenie do działania.

HalskiPol

Posty: 8

 
Popatrz w sieci na różne poradniki, na wielu stronach pojawiają się informację na ten temat więc myślę, że bez problemu w Internecie na pewno coś uda się wybrać. Warto zerknąć do sieci i poczytać, choć na pewno naprawa urządzenia nie będzie łatwa.

pawel253

Posty: 13