Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sprawdź numer telefonu, polecicie ?

sprawdź numer telefonu, polecicie ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za bardzo wiem, co zrobić a wiele się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

qwed

Posty: 4

 
U mnie działa to tak, iż jeżeli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Lupusx

Posty: 5

 
Jeżeli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niezwykle dobrze, zatem ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania rzeczywiście wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

bernatka789

Posty: 8

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, albowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych kłopotów.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

znamsienatym

Posty: 10

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Jasio234

Posty: 3

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

FalaSmiechu

Posty: 3

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

Fajae

Posty: 15