Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

naprawa iphonapo zalaniu

naprawa iphonapo zalaniu

Sprawdzony godny zaufania serwis Apple jest mi potrzebny na wczoraj, najlepiej jeśli byłby to punkt w Szczecinie. Z góry dzięki za każdą podpowiedź i namiar!

TomekK

Posty: 4

 
Można spróbować zabezpieczyć sobie wyświetlacz specjalną nakładką, z hartowanego szkła czy czegoś takiego, ale na ile to działa? Tego nie wiem. W każdym razie na wszelki wypadek sobie takie coś kupiłem ostatnio.

urszulka34

Posty: 12

 
Co do iPhonów to będę podpowiadał autoryzowany serwis Apple w Szczecinie (można ich ofertę znaleźć na applemobile.pl). Ja im wysyłałem telefon kurierem i szybko poszło, w zasadzie naprawa zrobiona z dnia na dzień, kurier też się nie ociągał z dostawą, także całość udało się zamknąć w 2-3 dni robocze jeśli dobrze pamiętam.

bunia98

Posty: 15

 
Sam jestem w potrzebie bo mi telefon nawala, nie wiem w sumie co się dzieje ale internet zaczął mi szwankować. Wszystko jest cacy dopóki odtwarzam sobie filmy które są już gdzieś wrzucone, ale jak tylko próbuję odpalić jakiś stream online to wyskakuje błąd..

HalskiPol

Posty: 8

 
Nie wiem gdzie Ci telefon zrobią dobrze a jednak to jest bardzo wazne żeby trafić na fachowców z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś studentów informatyki którzy sobie dorabiają do czesnego i w wolnej chwili naprawiają iPhony...

Marioleczka

Posty: 34

 
Na pewno ważną kwestią jest żeby serwis dawał jakąś gwarancję na swoje naprawy. To już o czymś świadczy, można potem firmę jakoś weryfikować i ewentualnie żądać powtórzenia naprawy albo zwrotu kosztów.

21gregorek

Posty: 26

 
Mnie to zawsze zastanawia co ludzie robią ze swoimi komórkami że permanentnie widzę osoby z roztrzaskanymi wyświetlaczami. Czy to w galeriach handlowych, czy w tramwajach, pociągach, ciągle ktoś wyciąga tel i ma po prostu pajęczynkę na blacie.

bruklin187

Posty: 20

 
Najbardziej to się boję że zaleję laptopa a trzeba przyznać, że codziennie siedzę z filiżanką kawy nad komputerem i wiele razy byłem blisko żeby chlusnąć prosto na klawiaturę. Ale jakoś opatrzność widocznie mnie chroni :)

Yuri20

Posty: 27

 
Trzeba być ostrożnym z telefonem żeby go nie zalać, nie upuścić na podłogę itp. ale cały paradoks polega często na tym, że im człowiek bardziej uważa tym częściej mu się takie przypadki zdarzają. Oto ja, właśnie taki człowiek ;>

Black_Riot

Posty: 8