Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zespół na wesele, oferta

zespół na wesele, oferta

Hej. Czy Waszym zdaniem konsultant weselny jest niezbędny? Wahamy się z narzeczoną czy warto go zatrudnić bądź zrezygnować z tego.

dertus45

Posty: 8

 
Firmy, które wykonują ozdoby na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niezmiernie przydatny w moim przypadku.

Lupusx

Posty: 9

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej radują się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców odnajduje się dużo mniej problemów :-)

codePerformance

Posty: 11

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej cieszą się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się dużo mniej problemów :-)

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset zł, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

monika45

Posty: 16

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

yetisize

Posty: 17

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

audi80

Posty: 20