Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

magnolia sadzonki, znacie sklep?

magnolia sadzonki, znacie sklep?

Marzy mi się magnolia sadzonka, ale nie wiem do końca gdzie ją można będzie zamówić? Jeśli znacie sklep, który oferuje zdrowe i dorodne sadzonki to dajcie mi znać.

jajosz12

Posty: 1

 
Ofert można znaleźć w internecie bardzo dużo. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy przez Internet, bo im się to o wiele bardziej opłaca. Można znaleźć sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, że naprawdę trzeba dużo czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

micko

Posty: 8

 
Nabyłem sosna green twist sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-wejmutka-Green-Twist-Pa-C5/9322. Mnie ta roślina świetnie pasuje do całości. Nabyłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych problemów. Stworzyłem mu właściwe warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

syrena88

Posty: 19

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

bartek33

Posty: 12

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na inne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Znaczące jest odszukać połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się faktycznie niezwykle dobrze. Tym niezwyklej, że wybór takich roślin jest faktycznie niezwykle znaczny i każdy coś znajdzie.

Zlomex

Posty: 8

 
U mnie w kilku miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś naprawdę bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

Grabow12

Posty: 7

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

johncena67

Posty: 19

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeżeli szukacie czegoś faktycznie niesłychanie oryginalnego to właśnie taka roślina winna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

Robuś

Posty: 2

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Jasio234

Posty: 2