Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ramy plakatowe z możliwością dopasowania formatu

Ramy plakatowe z możliwością dopasowania formatu

Agencja reklamowa szuka dostawcy ram aluminiowych, ramek led i innych systemów do prezentacji banerów, plakatów, różnego typu materiałów promocyjnych. Ktoś coś? Gdzie można liczyć na wysoką jakość w przystępnej cenie?

Oleczka1

Posty: 5

 
Rama ramce nierówna, wszystko zależy od użytego tworzywa, ale też same łączenia i system zamykania jest bardzo istotny. Ogólnie niby prosta rzecz – rama, a trzeba na sporo detali zwrócić uwagę przy zakupie.

namok

Posty: 25

 
Ładne teraz produkują ramy aluminiowe do plakatów nie to co kiedyś. Stylowe designerskie lekkie poręczne, z prosty system montażu.

Marioleczka

Posty: 15

 
Bardzo dobrej jakości artykuły reklamowe sprzedają na https://spectrum-displays.pl. Można u nich kupić praktycznie wszystko od ram, na potykaczach kończąc. Wysoka jakość aliminium, nie są to chińskie produkty z plastiku ale rzeczywiście odporne na uszkodzenia i warunki pogodowe systemy które jak najbardziej nadają się do reklamy zewnętrznej

labuh

Posty: 9

 
Myślę, że bardzo fajną opcją są wszelkie reklamy z podświetleniem. Może faktycznie po zmroku zbyt dużo ludzi po miastach już nie chodzi/nie jeździ ale mimo wszystko takie reklamy są bardzo efektowne od razu przykuwają wzrok.

bruklin187

Posty: 9

 
Na pewno problem zaczyna się pojawiać gdy ktoś potrzebuje ramy o trochę mniej standardowym wymiarze, czy w ogóle kształcie. Tych kwadratowych to jest sporo, ale spróbuj znaleźć ramkę w formie elipsy. TO już nie takie łatwe.

Kitas

Posty: 9

 
Będe się też rozglądał za jakimiś eksplozytorami do plakatów i innej reklamy. NA szczęście teraz producentów którzy robią takie rzeczy jest na rynku sporo i nie trzeba koniecznie kupować chińszczyzny.

qwed

Posty: 26

 
JA wolę za ramę zapłacić więcej ale mieć pewność że jest to prawdziwe aluminium a nie jakaś słabizna podrabiana. Niestety ale mam wrażenie że w sprzedaży więcej jest produktów z tej drugiej kategorii.

namok

Posty: 9

 
Cześć. Dużo jest teraz możliwości prezentowania reklamy, od prostych ramek, przez stojaki, potykacze, czy po prostu duże wielkoformatowe billboardy. Im większe fundusze na reklamę tym na więcej opcji można sobie pozwolić.

eGall

Posty: 11

 
Hej, z tymi ramkami pod plakaty i inne grafiki to teraz jest wybór ogromny, ciężko się na coś konkretnego zdecydować powiem szczerze. Cenowo też widzę że są duże rozbieżności, jakby jedne były ze złota zrobione a drugie z papieru. Rozstrzał spory.

andrzej99

Posty: 18