Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony internetowe Katowice, znacie kogoś ?

strony internetowe Katowice, znacie kogoś ?

Dzień dobry. Jaki budżet powinienem przeznaczyć na marketing internetowy Katowice, gdy chciałbym osiągnąć długoterminowe efekty? Możecie napisać coś na własnym przykładzie?

hertus

Posty: 5

 
Ciekawiło mnie to, ile pieniędzy oczekuje profesjonalna agencja marketingu internetowego. Niedawno podjąłem negocjacje z firmą z tej branży i byłem bardzo pozytywnie zbudowany ofertą, która została mi przedstawiona. Postaram się wkrótce opisać szczegóły.

matek562

Posty: 13

 
Byłem zdezorientowany, gdy dowiedziałem się, iż mogę wybierać pomiędzy co najmniej kilkoma agencjami reklamowymi Katowice. Na szczęście znajomy przedsiębiorca był w stanie kogoś mi zarekomendować. Wybrana na tej podstawie agencja sprawdziła się w 100%.

fustrant

Posty: 7

 
Agencja interaktywna, z której usług regularnie korzystam posiada swoją ofertę w obrębie tej strony internetowej: https://solv.pl/strony-internetowe/. Do tej pory nasza współpraca przebiegała wręcz wzorowo i liczę, że identycznie będzie w przyszłości. Polecam! :)

TomekK

Posty: 20

 
Nie miałem zielonego pojęcia, ile mogą kosztować strony internetowe Katowice. Dzięki Waszym wypowiedziom mam zdecydowanie precyzyjniejszy obraz sytuacji, więc bardzo dziękuję za wszelką pomoc w obrębie tego forum dyskusyjnego.

beata77

Posty: 12

 
Nie mam pojęcia, ile musielibyście zapłacić, gdy w obrębie Waszych zainteresowań pozostają strony internetowe w Warszawie. Co najmniej kilkaset, a maksymalnie nawet kilka tysięcy pln - to mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością.

Posty: 17