Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Litery podświetlane- jaka firma?

Litery podświetlane- jaka firma?

Witam, cześć. Chciałbym na swoim sklepie zamontować specjalną podświetlaną reklamę. Kojarzycie biura reklamowe, które tego typu asortyment tworzą na indywidualne zamówienie?

Black_Riot

Posty: 11

 
Wytrzymałe i estetyczne reklamy różnego typu, zarówno te wewnętrzne jak też zewnętrzne produkuje Neobrand. Wysoki standard zarówno produktów, jak też obsługi klienta. Szybko dostarczyli mi projekt liter podświetlanych i równie szybko ogarnęli całą produkcję. Firma ma swoją stronkę na neobrand.pl.

ciopix

Posty: 13

 
Wiem, że jeśli chodzi o litery podświetlane to są robione z plexi, ale w różnych technologiach. Lepsze są te bez taśmy metalowej, która ogranicza pole świecenia. Pozdr!

Michasik

Posty: 15

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

dzbanuś_!

Posty: 16

 
Parę dni temu widziałem ciekawą reklamę w zasadzie w centrum miasta i dotyczyła sklepu z bielizną. Nie wiem kto to wykonał, ale trochę poszalał wyobraźnią projektant :P

Black_Riot

Posty: 11

 
Mam pytanko – jak to jest z takimi kasetonami reklamowymi jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe? Długo taka reklama może posłużyć w dobrej kondycji i stanie? Jakie macie doświadczenia?

Yuri20

Posty: 10