Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Standy kartonowe

Standy kartonowe

Chce zamówić standy do firmy, którą obsługujemy. Kogo polecacie? Na początek potrzebny mi niewielki nakład, więc dobrze byłoby, gdyby cena też nie była za wysoka.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Polecam zamówić na stronie oficyna97.pl standy kartonowe. Oni ci zaprojektują taki stand od podstaw z twoim własnym logo, zdjęciami, a potem wyprodukują tyle, ile będziesz chciała. Możesz sobie zabudować takimi stojakami cały sklep.

Grabow12

Posty: 7

 
Chyba nie ma innego rozwiązania niż po prostu na meblach. Ja widuję różne pomysły w sklepach, ale prawda jest taka, że im bardziej wymyślne jest rozwiązanie, w tym gorzej to wychodzi.

matek562

Posty: 13

 
Przede wszystkim powiedz, z czym jest ten sklep, bo inaczej eksponuje się tanie zabawki, a inaczej będzie to miało miejsce w przypadku na przykład drogiej złotej biżuterii. Wszystko zależy od asortymentu, od miejsca, od klientów. Nie da się tak znaleźć rozwiązania dobrego w każdym przypadku.

Jojojo4

Posty: 12

 
Na pewno jakaś reklama by się przydała, może takie potykacz, który można sobie postawić przed sklepem, tylko coś naprawdę ładnego, a nie takie kiczowate, jak w większości przypadków.

dertus45

Posty: 8

 
Rozwiązań jest wiele. Powiedz, w jakim ma być to budżecie? Możesz wydrukować jakiś plakat, który powiesisz sobie w sklepie, albo jakieś materiały do zawieszenia na półkach.

codePerformance

Posty: 21

 
Na meblach nie radziłabym oszczędzać, jeśli chcesz prowadzić ten sklep dłużej niż rok. Wielu ludzi myśli, że wystarczy założyć firmę najtańszym kosztem, a ludzie będą walić drzwiami i oknami. To tak niestety nie działa.

wiesław11

Posty: 8

 
Też mnie to ciekawi. Sama planuję otwarcie takiego małego sklepiku w stylu wszystko po 1, 2 i 3 zł, ale niestety koszty urządzania mnie przerażają. Do tego jeszcze wynajem, a w naszym mieście to jest za mały lokal przynajmniej 1000 zł i więcej. Ech, chyba zostanie to w strefie marzeń...

yyyy00

Posty: 6