Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strategia socialmedia, polecicie ?

strategia socialmedia, polecicie ?

Witam. Czy content marketing to dobry pomysł? Komu powinienem zaufać, jeśli chodzi o taką kampanię?

Kolekcjoner

Posty: 3

 
Miałem przed sobą niełatwy wybór, gdy w rachubę wchodziła agencja social media. Aczkolwiek miałem świadomość, że podjęcie z takową współpracy to konieczność :-)

olgierd33

Posty: 16

 
Kierowałem się przede wszystkim doświadczeniem, gdy wybierałem agencję reklamową social media. Do niedawna stosownie nie wiedziałem, iż może istnieć coś takiego jak agencja marketingu społecznościowego. Teraz korzystam z bogatej oferty jednej z nich :-)

Black_Riot

Posty: 12

 
Cieszę się, że reklama na facebooku jest tak skuteczna. Jednocześnie nie wiąże się z koniecznością ponoszenia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. To bardzo ważne z perspektywy ograniczonego budżetu, jaki posiada moja firma.

zenia30

Posty: 15

 
Jestem zadowolony z tego, że kampanie reklamowe facebook mogą mieć ściśle sprecyzowany budżet. Dzięki temu jestem w stanie przewidzieć, jakie wydatki poniosę, a także uzyskać informacje o potencjalnej skuteczności działań agencji social media :)))

micko

Posty: 29

 
Praktycznie każda agencja marketingu internetowego będzie skłonna zaoferować Wam obsługa social media. Musicie mocno negocjować ceny, aby wypracowana przez Was oferta była zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku.

amrmas22

Posty: 17

 
Jestem przekonany, że to agencja marketingu internetowego: www.socialframe.pl, do jakiej nie będziecie mieć nawet najmniejszych zastrzeżeń. Polecam ją!

debra76

Posty: 18

 
Moim zdaniem inwestowanie w social media to przyszłość każdego przedsiębiorstwa, jakie chce nawiązywać długoterminowe relacje ze swoimi klientami. Nie da się ukryć, iż dzięki portalom społecznościowym klient może zdecydowanie chętniej wrócić do tej samej firmy :-)

Marioleczka

Posty: 6

 
Przekonałem się o tym, iż agencja content marketing oferuje wyłącznie tym klientom, dla których to rozwiązanie ma szansę przynieść najlepsze rezultaty.

Marioleczka

Posty: 7

 
W social media tkwi gigantyczny potencjał. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy podjąłem decyzję o prowadzeniu profilu facebook, który założyłem dla mojej firmy :-)

PaweL

Posty: 20