Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

prawo spadkowe kraków, oferta ??

prawo spadkowe kraków, oferta ??

Szukam dobrej kancelarii z usługami w zakresie prawa spadkowego w Krakowie. Jak możecie kogoś polecić, bardzo dziękuję.

Tomcio

Posty: 3

 
Polecam kancelarię adwokacką Anna Sroka. Świetne podejście do klienta. Pani adwokat wszystko mi wytłumaczyła, jak potrzeba na pierwszym spotkaniu. Myślałam, że będzie drożej. Poważnie jestem mile zaskoczona ceną, albowiem czytałam, że takie sprawy kosztują dużo więcej.

Black_Riot

Posty: 9

 
No może rzeczywiście prawda :) Tyle, że ja nie mam czasu na szukanie i wertowanie internetu. Może skorzystam z pani adwokat Anny Sroki, bo jest bardzo dobrze opiniowanym specjalistą zwłaszcza właśnie w prawie rodzinnym.

syrena88

Posty: 11

 
Mnie nie zależy na cenie :( Najważniejsze to odzyskanie długu, albowiem akurat jest tu wiele do odzyskania. Wiem, że trochę czasu upłynie, zanim znajdę stosowną kancelarię windykacyjną w Krakowie, ale wolę już ten czas poświęcić i mieć pewność, że z sukcesem później. Polecajcie jak coś :)

tomalix

Posty: 11

 
To doskonała pod kątem skuteczności kancelaria windykacyjna w Krakowie http://www.annasrokaadwokat.pl. Nam adwokat pomogła, za co jesteśmy oczywiście bardzo wdzięczni i polecamy.

namok

Posty: 13

 
Myślę, że najlepszym sposobem będzie sprawdzenie opinii o danym adwokacie w Krakowie. Inaczej rzeczywiście można natknąć się na ofertę, która nie będzie jakościowa. Na nieszczęście w dziedzinie prawa też są adwokaci, którzy działają mało fachowo.

adam289

Posty: 10