Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

rozliczenie pit 2019, jaki program ?

rozliczenie pit 2019, jaki program ?

Cześć. Gdzie mogę zrobić rozliczenie pit za rok 2019? Znacie może jakieś darmowe programy, w jakim zrobię to bez żadnego problemu?

gość45

Posty: 4

 
Właśnie ja też mam z tym problem. Pracowałam w kilku różnych miejscach i nie wiem jak zrobić rozliczenie pit 2019. Gdzie wpisywać te wszystkie cyferki? Przydałby się do tego darmowy program, aby uniknąć wizyty u księgowej i wydawania pieniędzy.

Klaudi

Posty: 10

 
W tamtym roku trafiłam na stronę www.pit-format.pl. Zrobiłam prawidłowo rozliczenie podatkowe bez żadnego problemu. Bardzo pomogła mi ta stronka, ponieważ pracowałam w trzech różnych firmach. W pierwszej pracy miałam umowę zlecenie, w drugiej o pracę, a w trzeciej o pracę na pół etatu. Program bardzo mi pomógł. Nie musiałam wydawać pieniędzy na księgową. Gdy przyjdzie mi się rozliczać za 2019 rok, też odwiedze tą stronkę.

TomekK

Posty: 5

 
Rozliczenie pit za 2019 roku może nam zrobić księgowa. Dużo osób ogłasza się w internecie, oczywiście trzeba za to płacić.

awertoss

Posty: 9

 
O coś takiego szukałam. Fajna sprawa z tymi programami. Zawsze mam problem z obliczaniem ulg na dzieci. Teraz rozliczenie pita 2019 nie będzie takie trudne.

kuBawodzu

Posty: 22

 
Dokładnie. Tylko my płacimy za usługę w wybranym biurze za rozliczenie pit, a oni wykonują go za darmo właśnie w takich programach. Dlatego za rok 2019 rozlicze się sama online.

ZjadaczGłów

Posty: 25