Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Pokoje gościnne nad morzem, gdzie pojechać??

Pokoje gościnne nad morzem, gdzie pojechać??

Szukam pilnie domków kempingowych we władysławowie.

Chodzi mi o domek z łazienką i aneksem kuchennym. Wyjeżdżamy z dziećmi, więc jedynie taki standard nas interesuje.

kuBawodzu

Posty: 22

 
Ja miałam okazję korzystać ze wyśmienitego spa nad morzem. To jest ich strona http://www.domki-kempingowe.com.pl, warto na nią zajrzeć i zamówić sobie pobyt.

Polecam, albowiem faktycznie super atmosfera i wszystko w najlepszym porządku.

codePerformance

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to można ich znaleźć bardzo dużo. Oczywiście ceny są raczej takie same i nie ma co liczyć na jakieś świetne okazje. Sezon to sezon. Tak czy inaczej kocham Władysławowo i nie wyobrażam sobie innych wakacji

zakk87

Posty: 20

 
W tamtym roku wynajmowaliśmy świetne pokoje gościnne nad morzem. Było ekstra. Ośrodek bardzo dobrze przygotowany na przyjazd wczasowiczów. A tak naprawdę ceny mieli bardzo na poziomie za tak dobry standard.

wersaczee

Posty: 22

 
Hej, wynajmujcie domki kempingowe we władysławowie. Komfort, wygoda i wszystko jest ok, na ośrodku mają boiska do siatki, koszykówki, piłki nożnej itp. atrakcje. Nie ma to jak wyjazd nad morze.

Fajae

Posty: 22

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednak morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

Pamooko

Posty: 22

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, które szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas ludzi.

dedruch

Posty: 23

 
Wyjazd z dziećmi wiąże się na nieszczęście z większymi wymaganiami. Zatem dobrze jest wynajmować domki kempingowe nad morzem z łazienką i aneksem kuchennym.

Nikusinski23

Posty: 28

 
Już niedługo wyjeżdżamy nad morze. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. W tym roku wymyśliliśmy wypad pod namiot, pole namiotowe nad morzem mamy już zaklepane. Czekamy niecierpliwie, jak skończy się wreszcie ta szkoła. Jak dla nas wakacje mogłyby być już jutro.

Oct714

Posty: 26