Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Dobry hotel w Gdańsku

Dobry hotel w Gdańsku

Jeśli znacie jakiś ładny hotel w Gdańsku to dajcie namiary. Planuje wyjazdy na 3 dni i szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie warunki będą na wysokim poziomie, a jednocześnie będzie można wszędzie bez większych problemów dotrzeć.

Kitas

Posty: 7

 
Sporo jest różnych miejsc, gdzie będzie można wypocząć w Gdańsku. Jak chcecie zwiedzać to szukajcie czegoś w okolicach centrum, jak wypoczywać to może hotele na Wyspie Sobieszowskiej.

Posty: 11

 
Całe szczęście hotele w naszym kraju rzeczywiście z roku na rok stoją na coraz wyższym poziomie i dzięki temu pobyt w nich staje się przyjemny. Warto z tego rzeczywiście korzystać i cieszyć się komfortem wypoczynku.

Black_Riot

Posty: 5

 
Noclegów w Gdańsku cała masa, zajrzyj do sieci i szukaj.

marionnn

Posty: 5

 
W okolicach Gdańska podobnie jak w samym Gdańsku nie brakuje noclegów więc można powiedzieć, że nawet najbardziej wymagający coś dla siebie wybiorą.

gregBard

Posty: 3

 
W Gdańsku nie brak ciekawych miejsc noclegowych, trochę w sieci poszperać wystarczy i na pewno coś da się wybrać.

xacax

Posty: 11

 
W tym momencie baza noclegowa w Gdańsku jest rzeczywiście świetna, a duża konkurencja sprawia, że te dostępne opcje rzeczywiście trzymają swój wysoki poziom więc na pewno coś interesującego uda się wybrać i będziecie zadowoleni z pobytu.

masz0005

Posty: 8

 
Ostatnio byłem na firmowym wyjeździe w hotelu Gryf i było naprawdę spoko, mieliśmy tam spotkania szkoleniowe w specjalnych salach, mają też restaurację. Na firmowy wyjazd na pewno ciekawa opcja.

namok

Posty: 6

 
W Gdańsku hoteli nie brakuje, najlepiej poszukać czegoś w okolicach Starówki, wtedy będzie można bez problemu poruszać się po mieście. Sporo osób także wynajmuje mieszkania dla turystów. Ogólnie można powiedzieć, że baza turystyczna ma się bardzo dobrze.

Klarka34

Posty: 29

 
W gdańsku wybieram zazwyczaj hostele bo cenowo jest super, a dodatkowo mają lokalizację w centrum w kamienicach więc wypad na miasto bez problemowy.

MaszMnie23

Posty: 10