Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ustronie Morskie nocleg

Ustronie Morskie nocleg

Witam Państwa serdecznie, w tym roku zamierzam spędzić z rodziną okres świąteczny poza domem. Chcemy z bliskimi wyjechać nad morze. Szukam raczej kompleksu wypoczynkowego na minimum dwa tygodnie. Najlepiej, aby we wskazanym kompleksie znajdował się rozbudowany dział zabaw dla dzieci i atrakcje dla osób dorosłych. SPA to absolutne minimum. No i jeszcze bliski dostęp do plaży mnie interesuje. Czy znacie oferty hoteli, które spełniają podobne wymagania? Bardzo proszę Państwa o odpowiedzi. Dość pilna sprawa się robi :)

audi80

Posty: 7

 
U mnie zawsze się sprawdza, że najlepszy hotel ma najwięcej atrakcji. Czasami warto też zainteresować się wynajmem większego domku przy hotelu. Dzięki temu masz nieco tańszy pobyt, a przy okazji możesz korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowych.

Fajae

Posty: 22

 
Według mnie warto wybierać hotele, które są nieco oddalone od największych centrów turystycznych. Wyjdzie taniej, a jak będziesz chciał to hotel zapewni ci ewentualny transport do wybranej lokalizacji. U mnie taki układ sprawdza się najlepiej i nigdy nie przepłaciłem niepotrzebnie. Pozdrawiam.

johncena67

Posty: 19

 
Nad polskim morzem hotele specjalizują się w usługach SPA. Moim zdaniem to bardzo dobry kierunek, żeby się zrelaksować. Jedna z najlepszych usług to terapia tlenowa. Człowiek od razu się lepiej czuję. Niestety niewiele hoteli posiada taki potencjał na Pomorzu.

TomekK

Posty: 10

 
Od bardzo dawna jeździliśmy z rodziną na wakacje do Ośrodka Imperiall.pl . Postanowiłam również z mężem zorganizować tam wesele. Kompleks jest luksusowy. Nasze wesele zostało połączone z pobytem gości w SPA. Mieliśmy kameralny ślub, więc cenowo wyszło przyzwoicie. Kelnerzy w hotelu obsługiwali gości profesjonalnie. Nikomu nie trzeba było zwracać uwagi. W razie czego można przedłużyć wesele za stosunkowo niewielkie pieniądze. Uważam, że dobrze wybraliśmy. Hotel do tej pory odwiedzamy, tym razem z synkiem :)

edyta123

Posty: 13

 
Jeszcze bym uważała na regulaminy hoteli. Najlepiej przeczytać od dechy do dechy, żeby nie narazić się na opłaty dodatkowe :P

andrew66

Posty: 16

 
Najlepiej do hotelu jechać grupą, bo pobyty indywidualne zawsze więcej kosztują. Uważaj na ten punkt.

orange777

Posty: 20

 
Zawsze rezerwuję pobyty w hotelach poza sezonem, bo jest znacznie taniej. Praktycznie wszystkie hotele gwarantują wtedy ciekawe rabaty.

Marioleczka

Posty: 20