Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ośrodek wczasowy z polem namiotowym, co polecicie ?

Ośrodek wczasowy z polem namiotowym, co polecicie ?

Które letniskowe domki nad morzem polecacie. Byłam już w wielu większych miastach, teraz wolałabym coś zdecydowanie mniejszego. Istotne by morze było blisko tych domków i nie trzeba było nigdzie dojeżdżać.

zammmbro

Posty: 23

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, albowiem tu nie da się nudzić. Jest bardzo wiele atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no ale to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

olek54

Posty: 16

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

Pacothelllucia

Posty: 32

 
To ośrodek w lesie nad morzem, dokładnie Chłapowo http://oland.com.pl. Byliśmy tam w zeszłym roku całą rodzinką. Mieszkaliśmy w bardzo ładnym domku. Wspomnienia są i dlatego gorąco polecamy.

Yuri20

Posty: 18

 
Chłapowo kocha nasz syn. Dlatego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy ale na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

nataluś009

Posty: 15

 
W tamtym roku byliśmy w ośrodku wczasowym w lesie, gdyby nie pogoda, to mógłbym powiedzieć, że było bardzo fajnie. No ale na to niestety nie mamy wpływu. Pozdrawiam.

23-Obert

Posty: 26

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

Klarka34

Posty: 29

 
Kilka lat temu pojechaliśmy do takiego ośrodka w lesie spa. Jedynym minusem było to, że było drogo. No ale raz w roku się jedzie to i trzeba się liczyć z wydatkami. Było kompleksowo, jacuzzi, sauna, i pełno rozrywki. Głównie żona była bardzo zadowolona. Dzieciom też się podobało, ale im podoba się wszędzie, byle nie w domu.

codePerformance

Posty: 20

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były bardzo spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Bardzo czyste łazienki, dlatego nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Ale tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

bartolini

Posty: 17

 
Taki ośrodek w lesie spa to świetna sprawa. Właściwie wszystko masz pod ręką i tylko się relaksujesz. Cenowo w sezonie to z reguły tanio nie jest, ale można szukać nowych ośrodków, które mają jakieś promocje.

Gosienka54

Posty: 24