Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

apartamenty Kołobrzeg, poszukuję

apartamenty Kołobrzeg, poszukuję

Poszukuje apartamentu w Kołobrzegu z basenem. Chce coś luksusowego, ale jak będzie jeszcze tanie to będę bardziej zadowolony.

56_@qwer

Posty: 3

 
My raz korzystamy z apartamentów, a raz z domków. Kierujemy się ceną i jeżeli gdzieś znajdujemy coś, co spełnia nasze wymagania to szybko to rezerwujemy. Wiemy dokładnie, kiedy mamy urlop, dlatego nawet pół roku wcześniej robimy rezerwacje. Na pogodę nie zwracamy uwagi, bo to nigdy się nie trafi tak jak się chce.

okrzemek

Posty: 3

 
Według mnie lepiej apartamenty w Kołobrzegu rezerwować przez Internet. W sezonie bieganie od apartamentowca do apartamentowca to strata czasu. Jeśli są z Wami dziećmi to tym bardziej nie ma to żadnego sensu.

pawel253

Posty: 9

 
Kołobrzeg jest zawsze oblegany, zatem jeżeli ktoś tłumów nie lubi to niech nie jedzie. Ludzie jadą i dziwią się, iż plaże są pełne. To przecież jedno z popularniejszych miejsc nad morzem.

wieslawww2

Posty: 7

 
Apartamentów jest bardzo dużo, dlatego każdy coś znajdzie. Miasto jest dość duże, dlatego baza jest bardzo dobrze przygotowana na turystów z całego kraju.

Klara323

Posty: 17

 
Jeśli chcecie wynająć apartament w Kołobrzegu to tutaj https://apartamenty.kolobrzeg.pl jest super oferta. Mają do wyboru kilka lokalizacji, dlatego czy to blisko czy daleko od morza to się coś znajdzie ciekawego.

tigra32

Posty: 16

 
Nie lubię polskiego morza także nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

saradonin

Posty: 5