Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hotel Pobierowo

Hotel Pobierowo

Jeśli znacie w Pobierowie dobry hotel, w którym dobrze czuć się będzie rodzina z dziećmi to podajcie jakieś informacje, namiary, stronę www.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Jak dla mnie to Pobierowo robi się bardzo zatłoczone w sezonie turystycznym wiec czasami to tych ludzi tam będzie aż za dużo, no ale miejsc noclegowych też bardzo wiele.

Black_Riot

Posty: 12

 
Popatrz w sieci za noclegami bez wątpienia w Pobierowie będzie ich wiele więc chyba bez problemu się coś znajdzie.

tubbytimmy1

Posty: 6

 
Pobierowo to chyba jedna z moich ulubionych miejscowości na wybrzeżu. Super rozwinięta pod kątem turystycznym, świetnych miejsc tam nie brakuje.

Warszawiak

Posty: 7

 
Co do polecanych ośrodków to fajna oferta jest w Pobierowie jeśli chodzi o domki, jeśli nie zależy Wam na hotelu to na pewno tam znajdziecie fajne miejsce dla siebie.

andrew66

Posty: 19

 
Pobierowo rozwinęło się świetnie w ostatnich latach, tych miejsc noclegowych cała masa więc jak coś poszukasz to na pewno uda się wybrać jakieś fajne miejsce, gdzie będzie można odpocząć.

mirekp2005

Posty: 25

 
Faktycznie jeśli chodzi o pobyt w Pobierowie to fajne miejsce na wakacje, ale pamiętaj, że najlepsze miejsca są dużo wcześniej rezerwowane więc wcześniej zaplanuj urlop.

Pacothelllucia

Posty: 32

 
My wybieramy się do ośrodka http://gryfpobierowo.pl. Zapowiada się naprawdę fajnie, myślę że będziecie zadowoleni jak się tam wybierzecie.

propek1

Posty: 19

 
Faktycznie jest sporo ciekawych miejsc w Pobierowie, gdzie można spędzić urlop, ale te najlepsze lokalizacje w okolicach plaż są dość wcześnie rezerwowane przed każdym sezonem

Snaco

Posty: 22

 
Jeśli chcecie wybrać się do Pobierowa to miejsc noclegowych jest tam rzeczywiście sporo więc pewnie coś atrakcyjnego sobie znajdziecie. Najlepiej szukać jakiś miejsc blisko plaży.

mnichest

Posty: 4