Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

przewozy do Niemiec, gdzie znajdę?

przewozy do Niemiec, gdzie znajdę?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która proponuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasami jadę w różnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

oliverek56

Posty: 1

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

43_reb

Posty: 14

 
Przewozy do Niemiec planowane są na co dzień, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

Grabow12

Posty: 2

 
Mnóstwo jest firm na rynku, które oferują przewozy do Niemiec. Wielu z nich oferuje również przejazd osób ze swoimi pupilami. Jest czasami bardzo ważne, kiedy na stałe mieszkamy za granicą i mamy małego pieska. Wydaję mi się, że przewoźnicy nie mają z tym żadnego problemu.

Jacek1812

Posty: 10

 
Mnóstwo firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na różnych portalach ogłoszeniowych. ja niestety Ci nie mogę, ponieważ jadę pierwszy raz chyba.

Grabow12

Posty: 2

 
Wiele firm proponuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na przeróżnych portalach ogłoszeniowych. ja niestety Ci nie mogę, albowiem jadę pierwszy raz chyba.

zammmbro

Posty: 23

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają wielkie autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy wielkiej.

Nikuś23

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem bardzo zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

sthEn

Posty: 4

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Marioleczka

Posty: 20

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych kłopotów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, które są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

Bobek1200

Posty: 7