Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dom inteligentny

dom inteligentny

Szukam jakieś firmy, która zajmuje się przygotowywaniem instalacji do domów inteligentnych. Jeśli macie za sobą taką inwestycję i możecie ewentualnie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna temat i będzie w stanie mi podpowiedzieć jakie rozwiązania warto u mnie zastosować.

Lupusx

Posty: 1

 
Na ofertę SoftiHome na pewno będzie można liczyć. Duże doświadczenie w branży i wiele wykonanych instalacji. W ofercie sprzęty sprawdzonych producentów, nowoczesne instalacje, więc to wszystko kompleksowo stoi faktycznie na bardzo wysokim poziomie i bez obaw będzie się można decydować na zakup. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam, jestem zadowolony z ich obsługi.

pepek90

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o realizację domu inteligentnego to na pewno ciekawy zamysł, na który warto się zdecydować, bo to opcja, dzięki której masz funkcjonalny dom, w którym komfortowo się mieszka i można wypracować również takie mechanizmy, które sprawią, że dom będzie również miał charakter energooszczędny i to również plus stosowania takich rozwiązań.

xtigerx

Posty: 6

 
To faktycznie sprawa kluczowa, by ostatecznie smart home był wykonany w takiej formie, która będzie dobra dla danego budynku i osób, które w nim mieszkają. TA druga kwestia, ma szczególne znaczenie, w końcu trzeba liczyć się z tym, że smarthome to założenie, które ma charakteryzować się wysoką praktycznością.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Sam zamysł instalacji, które maja charakter smart home to na pewno sensowne rozwiązanie, natomiast koniecznie musisz mieć kogoś kto jeszcze będzie w stanie taką instalację dla Ciebie wykonać. To dość istotna kwestia, którą warto wziąć pod uwagę, gdy będzie się taką instalację w domu planowało.

Frster

Posty: 14

 
Jeśli masz taką możliwość i środki to na pewno w instalacje domu inteligentnego warto inwestować, bo to nowoczesny system, dzięki któremu możesz osiągnąć w domu oszczędności. Jak dla mnie to zdecydowanie taka opcja, którą warto będzie wykorzystywać.

oooo0000

Posty: 16

 
Uważam, że przygotowanie domu inteligentnego to zawsze bardzo dobry pomysł, ale przy tym faktycznie trzeba będzie mieć firmę, która będzie w stanie na odpowiednim poziomie taką instalację wykonać i to kluczowa kwestia, którą musimy brać pod uwagę, gdy taką instalację będziemy chcieli zaplanować.

Black_Riot

Posty: 9

 
Spokojnie można obecnie znaleźć takie rozwiązania, które będą indywidualnie dopasowane do budynku i dzięki temu faktycznie tworzona instalacja będzie praktyczna, komfortowa, będzie można spokojnie z nią w domu funkcjonować i korzystać z jej możliwości ułatwiając sobie codzienne funkcjonowanie, zmniejszając koszty utrzymania.

090913123

Posty: 18

 
Właściwie to jakie rozwiązania, przy inteligentnym domu stosować to w dużej mierze indywidualna kwestia i każdy musi szukać do swojego budynku takich rozwiązań, które właśnie dla niego będą najbardziej atrakcyjne. Warto mieć to na uwadze i faktycznie sięgnąć po takie rozwiązania, które będą jak najbardziej praktyczne.

Dezmok56

Posty: 8

 
Niewątpliwie jeśli ktoś chce się zdecydować na inteligentny dom to obecnie może liczyć na wiele świetnych propozycji. Firmy, które w tej branży działają stosują nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność budynków z takimi właśnie systemami jest bardzo wysoka, dlatego warto się na nie decydować.

icee

Posty: 3