Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

masaz stop slask, znacie ?

masaz stop slask, znacie ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

ZaNK3R

Posty: 3

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

Morchepl

Posty: 11

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

tigra32

Posty: 16

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezmiernie pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem faktycznie niezmiernie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Lupusx

Posty: 12

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, albowiem można tutaj znaleźć dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje bardzo idealne efekty. Jestem bardzo zadowolony, albowiem relaksuje się i przy okazji dużo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, albowiem rzeczywiście pożądane byłoby tam zajrzeć.

namok

Posty: 5

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

namok

Posty: 3

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to faktycznie niezmiernie dobrze działa. Mnie pomogło na sporo dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

El2CzupakaBra

Posty: 3

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, lecz okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Gosienka54

Posty: 9