Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

domy całoroczne 35m2, jaka firma ?

domy całoroczne 35m2, jaka firma ?

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie kupie w dobrej cenie domki letniskowe? Chodzi mi o firmę, jaka ma znaczny wybór domków. Polecicie mi coś?

gancarczyk67

Posty: 3

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

strusiek

Posty: 4

 
Bardzo mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, ale tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

messi32

Posty: 19

 
Domki letniskowe są bardzo fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

Wielki Duch

Posty: 8

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

wisła1905

Posty: 8

 
Ja kupiłam kilka, aby wykonać domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem niezwykle zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą idealne do agroturystyki.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, wobec tego posłuży nam przez sporo lat.

Sagerrak

Posty: 3

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Mnóstwo firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Yuri20

Posty: 8

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest bardzo funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego bardzo dużo, ofertę znalazłam w internecie.

12erBis

Posty: 8