Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zarządzanie nieruchomościami

zarządzanie nieruchomościami

Witam! Poszukuje profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie administracji nieruchomościami w Gdańsku! Polećcie proszę sprawdzoną firmę!

labuh

Posty: 4

 
Działając w imieniu małej, sopockiej wspólnoty mieszkaniowej właśnie rozpocząłem negocjację z firmą Osiedle Zielone, która świadczy usługi w zakresie administrowania nieruchomościami i wydaje mi się póki co, że oferuje naprawdę bardzo dobre warunki za kompleksową obsługę.

kombo87

Posty: 15

 
Nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem dobrego administratora nieruchomości na terenie Trójmiasta. Z tego co się zdążyłem zorientować to na lokalnym rynku tego rodzaju usługi świadczy kilka profesjonalnych firm.

labuh

Posty: 19

 
Wspólnota mieszkaniowa gdańskiego osiedla, w którym mieszkam na ostatnim spotkaniu przedstawiła ofertę firmy Osiedle Zielone, która obejmuje kompleksowe administrowanie nieruchomościami. Wszystkim mieszkańcom przypadła do gustu i chyba z niej skorzystamy.

Black_Riot

Posty: 15

 
My też szukamy firmy, która zajmuje się administrowaniem nieruchomości w Trójmieście. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług „Osiedle Zielone” bo akurat na terenie Gdyni cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

mokwas

Posty: 21

 
Ponieważ my również szukamy profesjonalnego administratora nieruchomości właśnie poprzeglądałem ofertę kilku firm, które świadczą tego rodzaju usługi i myślę, że najlepsze warunki za kompleksową obsługę znalazłem na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu.

namok

Posty: 12

 
Mieszkańcy mojego osiedla są zbulwersowani jego administrowaniem, a wspólnota mieszkaniowa nic z tym nie robi! Klatki schodowe zapyziałe, a teren wokół drzew i trawniki zaniedbane. Już czas zmienić firmę administrującą i skorzystać naprawdę ze sprawdzonej oferty usług z Gdyni!

labuh

Posty: 16

 
Ostatnio odwiedziłam koleżankę, która mieszka w Sopocie i byłam zachwycona jej osiedlem. Wszędzie czysto a tereny zielone odpowiednio zadbane. Zapytam ją o to, która firma zajmuję się administracją osiedla i wkleję namiary do niej.

Black_Riot

Posty: 11

 
Z tego co się orientuję to coraz więcej wspólnot mieszkaniowych korzysta z usług profesjonalnych firm, które świadczą usługi w zakresie administrowaniem nieruchomości. To moim zdaniem dobre rozwiązanie, które zapewnia porządek i czystość na osiedlu.

mati

Posty: 19

 
My też chętnie skorzystamy z oferty profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie administracji nieruchomości w okolicach Gdańska. Dotychczasowy Administrator zupełnie się nie sprawdził dlatego z obawą podchodzimy do kolejnego zlecenia usług.

juron

Posty: 10