Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nieruchomości komercyjne hale ogłoszenia

nieruchomości komercyjne hale ogłoszenia

Cześć. Korzystał ktoś może z oferty biura nieruchomości specjalizującego się w nieruchomościach komercyjnych i może polecić mi jakąś rzetelną firmę? Chodzi mi o Kraków.

ernest00

Posty: 20

 
Najlepiej poszukaj jakiegoś licencjonowanego, renomowanego biura nieruchomości. Takie firmy, które mają już dużą renomę na rynku, zawsze są pewniejsze.

El2CzupakaBra

Posty: 33

 
Wydaje mi się, że największe znaczenie ma wysokość prowizji i pod tym kątem warto porównywać oferty renomowanych biur nieruchomości

Sewerynus

Posty: 13

 
Wśród najbardziej znanych na krakowskim rynku biur nieruchomości znajduje się Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy. Odział Lubomirski ((a-b-s.pl) zajmuje się właśnie halami, biurami, działkami i innymi nieruchomościami komercyjnymi. Mają rozsądne prowizje, zatrudniają licencjonowaną kadrę kierowniczą i naprawdę skutecznie promują oferty.

Snaco

Posty: 22

 
Gdy mamy nieruchomość do sprzedania (np. halę magazynową czy biuro), warto wybierać agencje, które rzeczywiście aktywnie promują ofertę. Ceny tego typu nieruchomości są wysokie, więc nie zawsze od razu znajdzie się kupiec, warto wybrać pośrednika, który rzeczywiście pomoże nam przeprowadzić korzystną transakcję.

ZjadaczGłów

Posty: 25

 
Najlepiej wybierać licencjonowane biura nieruchomości. Ważne jest także, żeby firma miała wykupioną polisę OC (należy sprawdzić wysokość transakcji objętych tym ubezpieczeniem).

MisiekKce

Posty: 17

 
Najlepiej korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych biur nieruchomości. W ten sposób mamy gwarancję, że firma jest w pełni rzetelna.

pawel253

Posty: 11