Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie ?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie ?

Gdzie mogę dodać darmowe ogłoszenia nieruchomości? Polecacie jakieś miejsce gdzie zagląda bardzo dużo potencjalnych klientów?

esdoen1

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię wielkich miast, wobec tego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie kosztowne. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego odpowiednie, niemniej jednak ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

Lupusx

Posty: 16

 
Ogłoszeń jest bardzo dużo, dlatego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się kupić.

khazdul

Posty: 6

 
Odszukałem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Należałoby do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, zatem są nowe i co istotne aktualne.

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, niemniej jednak wieży mi brakuje. Na nieszczęście mam małą kawalerkę, niemniej jednak kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń przepiękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

gregBard

Posty: 27

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, ale przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie samodzielnie.

korasek

Posty: 3