Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Nowe mieszkania krakow - biuro nieruchomosci

Nowe mieszkania krakow - biuro nieruchomosci

U jakiego biura nieruchomości w Krakowie najlepiej szukać waszym zdaniem nowych mieszkań? Interesują mnie okolice ul. Glogera. Może znacie ciekawe kontakty. Proszę o udział w dyskusji osoby doświadczone w zagadnieniu.

angola2

Posty: 6

 
Szukałbym na twoim miejscu biura, które nie tylko asystuje przy transakcji, ale potrafi pomóc przy remoncie nieruchomości. Im więcej usług wybierasz, tym zazwyczaj mniej płacisz po przeanalizowaniu wszystkich korzyści.

Paq

Posty: 16

 
Bierz obowiązkowo biuro pośrednictwa nieruchomości, które posiada potwierdzone doświadczenie w negocjacjach. Wtedy możesz mocno zaoszczędzić. Mi się udało zamortyzować koszty prowizji i jeszcze na plus wyszedłem. Negatywne opinie o pośrednikach to moim zdaniem mit. Ktoś dobry na tym rynku realnie oszczędza pieniądze.

Marioleczka

Posty: 12

 
Dobrze, jeżeli biuro nieruchomości zna się na realizowaniu rzeczywistych inwestycji deweloperskich. Moim zdaniem wtedy taki układ ma sens. Według mnie najlepiej podpisywać umowę na wyłączność, bo z doświadczenia wiem, że wtedy jest większe zaangażowanie.

wiesław11

Posty: 19

 
Licencja, ubezpieczenie, siedziba, zespół złożony z kilku osób, potwierdzone doświadczenie to według mnie najważniejsze cechy, jeżeli analizujesz pośredników na rynku nieruchomości.

Bezi22

Posty: 9

 
Jeżeli podpisujesz umowę na wyłączność to wtedy raczej samodzielnie nie szukaj kontrahenta, bo i tak będziesz musiał prowizję zapłacić.

Asd7

Posty: 16

 
Sprawdź, czy pośrednik posiada ubezpieczenie OC. To zazwyczaj wymóg w tej branży. W razie czego praktycznie niczym nie ryzykujesz przy współpracy. Poza tym pośrednik ma praktycznie natychmiastowy wgląd do rejestrów prawnych dotyczących stanu nieruchomości, więc od razu wiesz, na czym stoisz.

Grabow12

Posty: 15

 
Duża baza nieruchomości, jeżeli chodzi o pośrednictwo jest na stronie gnk.pl. Według mnie biuro nieruchomości, które w niezwykle precyzyjny sposób charakteryzuje każdy lokal. Jako nabywca nie miałem absolutnie żadnych wątpliwości, co do stanu technicznego i prawnego nieruchomości. Na prezentację można się nawet umówić w sobotę, kiedy inne biura nieruchomości po prostu odmawiają. To jest jednak klasa i dopasowanie do potrzeb klienta.

eBing

Posty: 25

 
Obecnie ludzie, którzy sprzedają i kupują nieruchomości nigdzie nie ruszają się bez pośrednika, pomimo nieco wyższych cen współpracy. Jak nie masz zaplecza specjalisty to łatwo możesz narazić się na duże problemy formalne. Moim zdaniem lepiej nie ryzykować przy tak ważnych transakcjach.

Anno Domini

Posty: 17

 
Szukaj ofert w biurach które mają doświadczenie na rynku i dużą bazę oferowanych nieruchomości, tam jest największa szansa na szybką sprzedaż.

TomekK

Posty: 6