Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

mieszkania Kraków, gdzie warto ?

mieszkania Kraków, gdzie warto ?

Szukam nowego mieszkania w Krakowie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Jest deweloper, co ma dużo ofert do wyboru?

qwed

Posty: 2

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, albowiem na cenę wpływ ma dużo czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wówczas można będzie zaleźć coś należytego.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

bezMama

Posty: 32

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam na nieszczęście czasu czekać, zatem poszukuję dalej. Szkoda, albowiem widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, zatem można coś dopasować pod własne żądania i oczekiwania.

nighthaze

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest propozycja, którą warto sobie przejrzeć.

Yuri20

Posty: 2

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

Dymek45

Posty: 5