Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

cinto

Posty: 2

 
Tak naprawdę to ogłoszeń towarzyskich jest mnóstwo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

transerwis

Posty: 4

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

mnichest

Posty: 21

 
Wymagania można mieć inne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest faktycznie niesłychanie dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

herbuś002

Posty: 8

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, dlatego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odszukać kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Często sam korzystam, często polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

daria34

Posty: 13

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

Lupusx

Posty: 11

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

apepsi1983

Posty: 16

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Klara323

Posty: 5

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, iż znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, jaka ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam kłopotów ze odszukaniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu faktycznie niezmiernie, lecz to niezmiernie usatysfakcjonowany.

yarofe

Posty: 10

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego wymaga kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Hihi_WWW

Posty: 3