Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Regały magazynowe

Regały magazynowe

Zastanawiam się nad tym, żeby poprawić posadzkę w magazynie i wykonać na nowo oznaczenia poziomie. Jeśli ewentualnie macie jakąś sprawdzoną firmę, która takimi działaniami się zajmuje to dajcie jakiś namiar. Zależy mi na tym, żeby ktoś to zrobił na dobrym poziomie i jednocześnie w sensownych cenach.

Boberkowy

Posty: 1

 
Mogę się ogólnie z innymi zgodzić, że jeśli chodzi o przygotowanie magazynu do pracy to jednak bardzo istotne będzie to jakie wyposażenie będzie tam stosowane. Różne możliwości są dostępne, jednak charakter działalności magazynu może mieć istotny wpływ na to jakie rozwiązania będą właściwe.

blues

Posty: 8

 
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z firmą Tech Instal (https://www.techinstal.com.pl/). Robili u mnie regały w magazynie i naprawdę solidnie jest to zrobione, poza tym współpracowałem także z nimi jeśli chodzi o wykonanie oznaczeń poziomym na posadzce i tutaj też kompleksowa oferta, profesjonalne podejście do klienta. Zdecydowanie oferta na plus

kociol001

Posty: 5

 
Zgadzam się ogólnie z innymi, że trzeba poszukać wykonawcy, który w magazynach się specjalizuje i będzie w stanie w takich miejscach odpowiednie rozwiązania zaproponować. W ten sposób możesz stworzyć funkcjonalne miejsce, w którym będzie się dobre pracować a ta praca będzie także efektywna, to jednak klucz do sukcesu, gdy tworzy się magazyn.

codePerformance

Posty: 24

 
Poszukaj firmy, która specjalizuje się w obsłudze magazynów i będzie miała w tym zakresie dobrze przygotowane propozycje. Można będzie od takiej firmy liczyć między innymi na wykończenie regałów w odpowiedni sposób czy zastosowanie funkcjonalnych oznaczeń poziomych.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o wykonywanie nowoczesnych regałów to trzeba mieć na uwadze to jak magazyn będzie wykorzystywany i co tam się będzie znajdowało. Od tego zależy jaką formę powinny mieć regały i trzeba brać to pod uwagę, gdy będzie się kreowało wyposażenie w magazynie, dzięki temu będzie funkcjonalny.

sgemino

Posty: 12