Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

artykuły o finansach, polecicie ?

artykuły o finansach, polecicie ?

Jaki portal lifestylowy proponujecie? Poszukuję fajnej stronki, gdzie będę mogła poczytać coś interesującego oraz porady.

szymon2626

Posty: 6

 
Widzę, iż mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to nie ulega wątpliwości czekam z niecierpliwością.

esdoen1

Posty: 29

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej obecnie interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dziś sukcesu.

namok

Posty: 14

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Naprawdę przydatnych porad. Jeśli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

apepsi1983

Posty: 16

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W sporo miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym znaleźć rzeczywiście jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, albowiem jestem niesłychanie ciekawa.

TomekK

Posty: 20

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Faktycznie przydatnych porad. Jeżeli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

Lupusx 

Posty: 6

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można odnaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

Acclaim

Posty: 28

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 6

 
To jest mój ulubiony portal lifesytowy http://citymag.pl/jak-kawa-wplywa-na-zdrowie/. Masz tam nie tylko porady dla domu, lecz też dużo innych interesujących kategorii. Piszą rzetelnie. To serwis ceniony poprzez czytelników.

Olafff

Posty: 6

 
Sprawdzę na pewno i naturalnie niesłychanie dziękuję za propozycję. Też poszukuję ciekawostek i właściwie najbardziej dziś interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. W szczególności jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma obecnie sukcesu.

serumP007

Posty: 7