Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf Zielona Góra, kogo polecicie ?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, natomiast również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś doświadczonego.

qwuster

Posty: 1

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niezmiernie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Ycomojo

Posty: 2

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, albowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, zatem pożądane byłoby takie zdjęcia zlecić.

icee

Posty: 8

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, ale również czyjeś. To taka wyjątkowa chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

khazdul

Posty: 5

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

irecki67

Posty: 4

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, lecz akurat ślubne trzeba było wykonać. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była rzeczywiście niesłychanie wartościowa, a wówczas będziemy jeszcze niezwyklej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Marioleczka

Posty: 6

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, iż był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi wykonać.

090913123

Posty: 3

 
Dziś zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie winno to nikogo dziwić. Można wykonać sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego pożądane byłoby je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z których będziemy niezmiernie zadowoleni.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Black_Riot

Posty: 9

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

Krzysio

Posty: 13